HOTEL PALATIN

Našou prioritou je urobiť Váš pobyt nezabudnuteľným

Hotel Palatín ponúka jedinečné ubytovanie v Oravskom Podzámku, len pár metrov od najnavštevovanejšieho hradu na Slovensku, Oravského hradu . Ubytovacia kapacita predstavuje 27 pevných lôžok a 5 prísteliek, pre celkovo 32 osôb.

Štýlový hotel otvoril svoje brány hosťom 04.07.2018, odkedy nepretržite cibrí štandardy v hotelierstve. Je doplnený o monitorované parkoviská s kapacitou 9 miest, tým ponúka komfort a bezpečnosť od samotného príchodu.

Celý hotel je nefajčiarsky, s možnosťou fajčenia ako aj posedenia na balkónoch a terasách.

Recepcia

Naša hotelová recepcia je Vám k dispozícií denne od 8:00 do 22:00 hodiny. V prípade akýchkoľvek otázok, rezervácií alebo požiadaviek nás kedykoľvek môžete kontaktovať. Odovzdáme Vám všetky dôležité informácie týkajúce sa Vášho pobytu v našom hoteli.

Kontaktujte, prosím, našu hotelovú recepciu kvôli dostupnosti.

Ubytovanie

Naše izby

Internet

V celom areáli hotela je Vám k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Pre získanie prístupu je potrebné oskenovanie QR kódu, ktorý sa nachádza vo Vašej izbe. V prípade potreby, sa môžete pripojiť na našu reštauračnú Wi-Fi, ktorá je bez hesla.

Parkovanie

Počas Vášho pobytu je Vám k dispozícii bezplatné parkovanie na hotelovom parkovisku, ktoré je zabezpečené kamerovým systémom.
Neďaleko hotela sa nachádza nabíjačka na elektromobil.

Platobné karty

V našom hoteli akceptujeme nasledovné typy platobných kariet: Master Card, VISA, VISA Electron, International Maestro, American Express.

Stravovanie

V našej výnimočnej hotelovej reštaurácií s vonkajšou letnou terasou a bočným ratanovým sedením, pre Vás šéfkuchár pripravil menu podľa súčasných moderných trendov ale aj tradičných slovenských chutí. V cene pobytu sú zahrnuté raňajky, ktoré su podávané kontinentálnou formou.

  • Raňajky sú podávané v hotelovej reštaurácii vedľa hotelovej recepcii na prízemí v čase od 8:00 do 10:00.
  • Obedy a večere sú podávané formou Ala carte menu v čase do 20:00 hodiny, v prípade, že máte u nás objednanú polpenziu, sa večere podávajú od 17:00 do 20:00 hodiny.

Máte záujem?

Rezervácia izieb

Máte záujem o rezerváciu izieb? Neváhajte nás kontaktovať na našom telefónnom čísle
+421 915 386 835, mailovej adrese hotelpalatin@gmail.com alebo zadajte požadovaný dátum do tabuľky nižšie a zistite dostupnosť izieb.

Recenzie

Marek Rusnak
Marek Rusnak
5 Október 2023
Veľmi dobrá pizza. Obsluha ukážková, veľmi príjemná ochotná super odporúčam.
Natália Ngo Vanova
Natália Ngo Vanova
2 Október 2023
Výborná lokalita, útulný čistý hotel,kde máte aj súkromie a nieje veľa ľudí. Veľmi milí ústretový personál/obsluha, boli sme ubytovaný teraz od piatku 29.09. Do pondelka, pozdravujem obsluhu, boli ste veľmi milé. Výborne jedlo, chválime kuchára, odporúčame sviečkovú! Cítili sme sa veľmi prijemne. Ďakujeme odporúčame!
Dušan Práznovský
Dušan Práznovský
1 Október 2023
Obsluha 100 bodová mladé baby, šikovné, usmievavé, energické. Poloha parádna Jedlo super Na 3 hviezdičkový hotel nadštandard . Prosecco na uvítanie bolo TOP ❤️
Adel Hrazderova
Adel Hrazderova
23 September 2023
Na hotel jsme sli pouze na jidlo a piti.Vse bylo moc dobre.
Rafi Stemper
Rafi Stemper
22 September 2023
Jadłem z rodzinką w restauracji obiad . Polecam wszystko smaczne i świeże . Obsługa bardzo miła no i dobre słowackie piwo 🍺
Simona Balogova
Simona Balogova
21 September 2023
Pekné,príjemne prostredie .Izba veľmi pekne zariadená a čistá . Obsluha mila a jedlo veľmi dobré 😊
Michał K
Michał K
17 September 2023
Dotyczy restauracji. Przemiła obsługa i pyszne piwo! Gulasz, żeberka i kotlecik bardzo smaczne!