Reštaurácia

Reštaurácia Hotel Palatín

Jedlo podávame: od 10:00 do 20:00

Jedlo pre našich kuchárov je veľkou vášňou, dbajú na sezónnosť a čerstvosť potravín, náš servis dbá na čistotu, využívá prírodné materiály. V hotelovom bare nájdete množstvo výnimočných miešaných nápojov, ktoré v lete príjemne osviežia a v zime zase zahrejú, netreba zabudnúť na skvelé vína od slovenského vinára Chowaniec & Krajčírovič

Eventy u nás

Svadby a oslavy

Prežite Váš veľký deň tak, aby ste na neho Vy a Vaši blízki nikdy nezabudli.

Spojenie luxusných priestorov, chutného jedla a vkusnej výzdoby z Vašej svadby či oslavy urobí nezabudnuteľný zážitok. Veľká príjemná terasa očarí Vás aj Vašich hostí. K dispozícií máme aj detský kútik, v ktorom Vám vieme pripraviť oslavu aj pre Vašich najmenších.

Ako sme už spomínali, ku každému klientovi pristupujeme individuálne a každú udalosť s Vami konzultujeme na osobnom stretnutí, kde sa dohodneme o celom priebehu Vášho eventu. Detailne si prejdeme a zostavíme menu, popr. aj švédske stoly, druh oslavy, aby sme Vám pripravili príjemné a vhodné prestieranie. Po zostavení menu Vám zašleme cenovú ponuku do pár dní od stretnutia.

Eventy u nás

Priestory k dispozícií

Salónik 1

40 miest

Salónik 2

32 miest

Salónik kongres

65 miest

Detský kútik

16 miest

Svadba 1

70 miest

Svadba 2

70 miest
Eventy u nás

Kongresy a firemné podujatia

Ponúkame Vám k dispozícii 3 plne vybavené miestnosti s kapacitou 10 až 70 osôb.

Salónik prejojený s barom a reštauráciou je ideálny na interaktívny coffebreak.

Hotel Palatín

Naša galéria

Našim návštevníkom ponúkame kapacitu 60 miest na sedenie v reštaurácií spolu so salónikom a ďalších 60 miest na letnej terase, kde si počas slnečných letných dní  môžete vychutnať našu skvelú kávičku Don Cortez.

V pracovné dni (po-pia) varíme obedové menu za výhodnú cenu.